Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14175

Статус візиту В.Януковича не зменшив його важливості - І.Акімова

Візит В.Януковича до США ще триває, і я думаю, що статус цього візиту як "робочий" не зменшує його важливість і можливості вирішувати великі серйозні питання. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України, представник Президента в КМУ та секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова.

"Давайте подивимося на програму Президента В.Януковича, яку він сьогодні відпрацьовує - зустріч з МВФ, зустріч з міністром фінансів США, зустріч з президентом США Б.Обамою, зустріч з україно-американською бізнес-радою, де представлена величезна кількість іноземних інвесторів, американських компаній, які працюють в Україні. І скрізь лунає одна теза - ми раді тому, що в Україні почалася ера політичної стабільності. Ми віримо в те, що багато питань, які відкладалися через великі політичних сутички і боротьбу, нарешті, будуть вирішуватися конструктивно, ми віримо в те, що бажання зробити Україну інвестиційно привабливою, допоможе їй розвиватися", - розповіла І.Акімова.

За її словами, ще один важливий момент, який звучав на всіх зустрічах - ми раді, що український уряд, президент і його адміністрація готові відкрито обговорювати багато болючі питання, тому що "відкритість в обговоренні означає можливість пошуку механізмів, які б влаштовували обидві сторони".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram