Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15240

В США піднімалось питання вектору руху України - І.Акімова

Питання продовження євро-інтеграційного вектору України залишається, воно домінує, і буде одним з важливих напрямків економічних реформ. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України, представник Президента в КМУ та секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова, говорячи про те, чи обговорювалися під час візиту В.Януковича до США питання вступу до НАТО і ЄС.

"Тут, у США питання про те, куди рухається Україна встає, але воно встає в конструктивному плані. Наші американські партнери розуміють, що євроустремління України - це шлях до прогресу, зміцнення наших демократичних засад суспільства, до зміцнення і розвитку ринкових механізмів. Ось чому нікого не лякають євро-економічні устремління України, їх підтримують, розглядають як дуже перспективний шлях", - сказала І.Акімова.

Водночас, вона наголосила, що Україні потрібно розчищати свої управлінські структури, управлінський апарат і позбуватися тих органів, які або віджили своє, або так і не стали ефективними. "Ліквідація великої кількості комісій, багато з яких практично не працювали, річ абсолютно необхідна. Але прибрати комісію - не означає прибрати з порядку денного питання, ніхто не знімав з порядку денного питання продовження євро-інтеграційного вектора України", - додала І.Акімова.

За її словами, наші американські партнери розуміють, що багатовекторна політика, і врахування інтересів країни в побудові економічної співпраці з партнерами як на заході, так і на сході, в різних частинах світу - це політика, на якій можна будувати гарну програму реформ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram