Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15300

Українсько-російські газові угоди можуть бути переглянуті - І.Акімова

Перший заступник голови Адміністрації Президента України, представник Президента в КМУ та секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова в ефірі одного з телеканалів висловила впевненість, що газові угоди України і Росії можуть бути переглянуті.

"Я думаю, що питання газових домовленостей будуть продовжувати обговорюватися. Вони почали обговорюватися кілька днів тому при обміні делегаціями, і я впевнена, що ті несправедливі газові угоди, в які Україну втягнув уряд Ю.Тимошенко, можуть бути переглянуті, але підкреслюю - перегляд цих відносин буде заснований тільки на забезпечення інтересів українського народу", - сказала І.Акімова.

За її словами, головне питання і головна теза, що звучить у всіх двосторонніх зустрічах Президента В.Януковича в США - умови співробітництва повинні бути вигідні обом партнерам. "Українські національні інтереси завжди були головними для Президента В.Януковича, я думаю, що всі двосторонні зустрічі, включаючи і зустріч з російськими партнерами будуть ґрунтуватися на цій базі. Ми захищаємо національні інтереси України. Ми хочемо, щоб нас поважали наші партнери, але при цьому наші національні інтереси мають для нас велике значення", - наголосила І.Акімова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram