Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13575

Л.Черновецький затвердив план заходів із відзначення 65-річчя Перемоги у ВВВ

Київський міський голова Леонід Черновецький з метою відзначення державного свята - Дня Перемоги - у столиці України, місті-герої Києві підписав розпорядження "Про відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", яким затверджена програма загальноміських заходів із відзначення 65-річчя Перемоги, повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з розпорядженням мера передбачається провести святкове художньо-

декоративне оформлення м. Києва, денний святковий феєрверк, організацію привітання ветеранів війни м. Києва - учасників історичного Параду Перемоги 24 червня 1945 року у м. Москві з врученням подарунків, придбання на тендерній основі путівок для лікування ветеранів війни та праці у 2010 році, проведення фотозйомки загальноміських заходів із відзначення Дня Перемоги та створення тематичної фотовиставки тощо.

Крім того, передбачено надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та дітей війни м. Києва для погашення заборгованості за оплату оренди приміщень і користування комунальними послугами за 2009-2010 роки.

Також під час проведення загальноміських святкових заходів буде організовано медичне забезпечення, придбання питної води для ветеранів - учасників мітингу, забезпечення автотранспортного обслуговування делегацій ветеранів війни та безоплатного перевезення ветеранів війни всіма видами міського пасажирського транспорту незалежно від форм власності, забезпечення Державною автомобільною інспекцією ГУ МВС України в м. Києві супроводу автотранспорту при перевезенні ветеранів до місць святкування на час проведення святкових заходів тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram