Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12855

Мінфін США підтримає Україну у відновленні співпраці з МВФ - І.Акімова

Після зустрічі з представництвом МВФ, відбулася зустріч з міністром фінансів США, який відзначив позитивний сигнал, який він отримав від пана Стросс-Кана, і підкреслив, що міністерство фінансів США буде підтримувати бажання України якомога швидше відновити співпрацю з МВФ. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України, представник Президента в КМУ та секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова.

"Відчуття після тих зустрічей, які відбулися у Президента В.Януковича в США таке, що Україна сама забезпечить свою роль як самостійного гравця на міжнародній арені, якщо тільки вона переконає партнерів в серйозності своїх намірів, передусім, через бюджетний процес і через вирішення найважливіших економічних питань, які стоять на порядку денному", - зауважила І.Акімова.

За її словами, практично в кожній зустрічі звучала одна теза - ми чекаємо від вас програму економічних реформ. "Ми віримо в те, що багато накопичених проблем зараз почнуть вирішуватися. Зараз найголовніше цю впевненість не розвіяти. Вікно можливостей для України відкрито, воно буде відкрито недовго, і зараз найголовніше, щоб український уряд використав це вікно можливостей", - резюмувала І.Акімова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram