Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11445

Переговори з МВФ триватимуть до кінця квітня - І.Акімова

Переговори з представниками місії Міжнародного валютного фонду будуть тривати до кінця місяця, і сподіваюся, що вони закінчаться успішно. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України, представник Президента в Кабінеті Міністрів та секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова.

За її словами, список невідкладних заходів для переговорів між українською

стороною і представниками місії МВФ сформований і українськими експертами, і експертами з боку МВФ, і він включає досить жорсткі заходи.

"Я думаю, що програма реформ, яку запропонує уряд України і В.Янукович - в інтересах українського народу. Наприклад, при переговорах з МВФ однією з найболючіших було питання повернення ПДВ. За останні роки обсяг неповерненого ПДВ досяг понад 20 млрд. Зараз Президентом України було жорстко поставлено питання перед Міністерством фінансів - знайти такий механізм, який би забезпечив повернення ПДВ і реструктуризацію цієї заборгованості, яка була б зрозуміла міжнародним та вітчизняним бізнес- партнерам", - наголосила І.Акімова.

Вона додала, що українським урядом запропоновано ряд заходів, які будуть забезпечувати чітке адміністрування ПДВ, чіткий контроль і відокремлення так званих "добропорядних" експортерів від фірм-одноденок.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram