Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21930

БЮТ обіцяє і надалі підтримувати дружні відносини України та Польщі, закладені Л.Качинським

Команда Юлії Тимошенко і надалі розвиватиме та закріплюватиме дружні відносини України та Польщі, які було закладено Президентом Польщі Лехом Качиньським., повідомляється на офіційному сайті Юлії Тимошенко.

"Наша політична сила зробить все можливе для того, щоб цей спадок Президента Качиньського, друзів наших в інтелектуальній еліті, політичній еліті не залишився марним. Його будуть продовжувати і інші представники польської еліти, з інших партій і також, безумовно, зі свого боку Україна. Наша політична сила, зробить все, щоб продовжити це добре, що зробив для Польщі, для України, для Європи Президент Качиньський",- заявив заступник голови ВО "Батьківщина" Григорій Немиря під час покладання квітів біля Посольства Республіки Польща у Києві.

У свою чергу один з лідерів БЮТ, заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко зазначив, що серед загиблих у авіакатастрофі було багато тих людей, які раніше брали участь у розбудові міжпарламентських відносин України та Польщі. "Це велика кількість сенаторів, депутатів, які завжди ставили Україну як ключового стратегічного партнера", - сказав Микола Томенко.

Заступник Голови Верховної Ради наголосив, що всі ті проекти, які були закладені разом із польськими колегами, будуть реалізовуватися і надалі. "Ті ідеї, які вони закладали, будуть завжди нами підтримуватися, і український парламент відповідно буде діяти так, як ми домовлялися з тими парламентарями, які неодноразово були в Україні і завжди підтримували нас", - додав він.

Як відомо, Президент Польщі Лех Качиньський загинув в авіакатастрофі літака Ту-154 поблизу військового аеропорту біля російського міста Смоленськ. Польська делегація на чолі з Президентом прямувала до Катинського цвинтаря під Смоленськом, де розташований перший у Росії міжнародний меморіальний комплекс жертвам тоталітарних репресій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram