Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15540

Сформовано робочі групи, покликані забезпечити економічне зростання в області - Харківська ОДА

Як зазначив під час засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ в.о. заступника голови облдержадміністрації - відповідальний секретар комітету Юрій Сапронов, головними завданнями роботи комітету є визначення ключових та найбільш перспективних галузей економіки Харківської області,чітке розуміння її реальних можливостей і шляхів досягнення максимально ефективного їх використання: "Нам необхідно

працювати на випередження, на визначення тих проблем та шляхів їх вирішення,з якими ми зіткнемося в майбутньому". Його цитує прес-служба Харківської ОДА.

Як повідомив Юрій Сапронов, у Харківському регіональному комітеті економічних реформ буде працювати 6 робочих груп: технологічна модернізація економіки і розвиток інфраструктури, реформа соціальної сфери, регіональний економічний розвиток, сталий економічний розвиток, бізнес, клімат та інвестиці, міжнародна інтеграція та співпраця, законодавче та конституційне забезпечення реформ.

Юрій Сапронов також підкреслив, що головам робочих груп протягом 2 днів необхідно затвердити списки членів робочих груп з визначенням секретарів; розробити потижневий план роботи на строк до 1 липня 2010 року та погодити його з відповідними робочими групами Національного Комітету з економічних реформ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram