Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14595

Львівську митницю очолив В.Тимошенко

Львівська митниця отримала нового керівника - народного депутата 4 скликання Віктора Тимошенка. Вчора особовому складу Львівської митниці його представили заступник голови Державної митної служби України Віталій Щербань та народний депутат України Ігор Рибаков, повідомляє кореспондент . Під час представлення Віталій Щербань наголосив, що основним завданням нового керівника на своїй посаді, за дорученням Президента України, буде

виконання планових показників із наповнення бюджету. Ще одне, не менш важливе завдання Віктора Тимошенка - подолання корупції серед митників.

"Саме Львівська митниця є однією з найпріоритетніших у нашій системі. Ми знаємо, що відбувається на Львівщині із контрабандою - є сумнівні схеми", - сказав Щербань. Він додав, що за показниками наповнення до бюджету Львівська митниця не виконала плану на 30 мільйонів гривень, але висловив впевненість, що вже у квітні така ситуація не повториться.

Ще одним завданням львівських митників залишається організація належної підготовки до ЄВРО-2012, адже "митні переходи - це обличчя держави", і саме з них у туристів складається враження про державу в цілому.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram