Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13350

Термін "Велика Вітчизняна" приховує співпрацю нацистів і комуністів - А.Парубій

Народний депутат України від НУ-НС (група "За Україну") Андрій Парубій вважає, що термін "Велика Вітчизняна війна", який був запропонований радянською пропагандою, хоче приховати той період Другої світової війни, коли комуністи активно співпрацювали з нацистами. Про це він сказав , коментуючи намір міністра освіти і науки Дмитра Табачника замінити в підручниках термін "Друга світова війна" на "Велика Вітчизняна війна". За словами А.Парубія, для України Друга світова війна розпочалася ще 1939 року, коли українці вперше виступили проти нацистських союзників на Закарпатській Україні.

"Для України Друга світова війна розпочалася не 1941-го, а ще 1939 року, тоді як Радянський Союз спільно з нацистською Німеччиною підписували пакт Молотова-Ріббентропа і проводили спільні паради в Бресті", - сказав він.

А.Парубій наголосив, що для України Друга світова війна - це ширше поняття ніж 1941-45 рр, а термін "Велика Вітчизняна війна", який був запропонований радянською пропагандою, хоче приховати той період Другої світової війни, коли було розділено Європу між нацистами і комуністами.

"Весь цивілізований світ використовує термін Друга світова війна", - сказав народний депутат.

"Я вважаю, що Табачник себе зараз поводить як агент впливу тоталітарної ідеології. Кожен наступний указ Табачника спричинюватиме в Україні протистояння, наслідки якого важко буде передбачити", - наголосив А.Парубій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram