Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 26 червня 2022 00:00
Новини: Політика
16725

Рада ухвалила постанову щодо числа та складу комітетів

Верховна Рада ухвалила постанову про внесення змін до деяких постанов ВР (щодо чисельності та персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання), передає кореспондент .

Таке рішення підтримали 234 народних депутати.

За словами голови Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради Олександра Єфремова, ця постанова передбачає, що на місця депутатів, які пішли працювати в виконавчі органи

влади, фракція, з якої пішли ці люди, подає нових народних депутатів. "Будь-яких інших змін ця постанова не передбачає, за виключенням поповнення Комітету судової реформи народним депутатом Власенком. В даній постанові дотримується квотне представництво, якого було досягнуто при формуванні Верховної Ради нинішнього скликання, і виконуються домовленості, які були досягнуті керівниками фракцій", - сказав О.Єфремов.

Як зазначив Голова ВР Володимир Литвин, перед голосуванням за цю постанову з неї вилучили позицію щодо призначення Олени Бондаренко на посаду голови Комітету з питань свободи слова та інформації, оскільки це питання викликає суперечки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram