Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14325

Я розмовляю російською, бо поважаю виборців - О.Єфремов

"Я володію українською мовою для того, щоб гарно спілкуватися з вами. Але більшість виборців у регіоні, де я проживаю, спілкуються російською мовою, а я поважаю своїх виборців, тому розмовляю тією мовою, з якою я виріс і якою мене розуміють", - про це сказав голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи заяву першого заступника голови Адміністрації Президента Ірини Акімової про те, що команда Президента, зокрема і народні

депутати, активно розпочнуть вивчати українську мову.

Водночас він зазначив, що ініціатива І.Акімової щодо вивчення української мови дуже правильна.

"Я розраховую, що будь-яка людина в нашій державі має знати рідну українську мову, і чим більше людей будуть знати мову, тим краще буде для культури розвитку нашої держави. Але я б хотів застерегти людей, які намагаються ламати когось через коліно. Будь-який примусовий тиск викликає зворотну реакцію, а мені хотілося б, щоб ми пишалися своєю країною і любили рідну мову", - наголосив О.Єфремов.

Відповідаючи на запитання, чи планує він найняти репетитора або піти на курси української мови, політик сказав: "Справа не в репетиторстві, а в тому, що людина повинна мати повсякденну практику спілкування українською мовою. Якщо я приїжджаю до себе в регіон, і там 96% розмовляють російською мовою, то я можу на противагу розмовляти українською мовою, але не знаю, наскільки це буде сприйнято людьми, з якими я виріс і серед яких я живу й сьогодні".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram