Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17355

У Львівській облраді НУ діє в інтересах ПР - "Свобода"

Депутати від "Нашої України" у Львівській обласній раді намагаються пристосуватися до нової влади. Яскравим свідченням цього стало блокування ними ухвали щодо початку політичних репресій з боку Партії регіонів на Львівщині. Про це заявив заступник голови ВО "Свобода", депутат Олег Панькевич на сесії Львівської обласної ради 13 квітня 2010 року, повідомили у прес-службі політсили. "Уже під час обговорення проекту ухвали депутати від "Нашої України", зокрема, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, взялися захищати Партію регіонів та її керівника у Львівській області, ймовірного претендента на посаду голови Львівської облдержадміністрації Петра Писарчука, - зазначив О.Панькевич. - Результати голосування щодо проекту ухвали це підтвердили - НУНС віддав лише один голос за звернення. Очевидно, що представники депутатської більшості вже пристосовуються до нових політичних реалій, шукають шляхи "співпраці" із новою владою. У Львівській обласній раді відбувається перерозподіл сил під нового голову облдержад

Фракція "Свободи" запропонувала внести до тексту заяви також речення щодо переслідування депутата Львівської обласної ради Ірини Фаріон з боку регіонала Вадима Колесніченка, проте цю пропозицію підтримало всього 46 депутатів.

Зрештою, рішення не ухвалили: "за" ухвалу проголосували лише 54 депутати зі 120. Зокрема, лише 1 голос дала фракція НУНС, КУН - 2 голоси, "Пора" - 2, УНП - 6 голосів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram