Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13110

Загибель Л.Качиньського не вплине на українсько-польські стосунки - Л.Кожара

Українсько-польські стосунки не зміняться після трагічної загибелі президента Польщі Леха Качиньського. Таку думку в коментарі висловив народний депутат від ПР, заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Леонід Кожара.

"Звичайно, кожний лідер приносить свої особливості у стосунки. Але я не вважаю, що стосунки зміняться у гірший бік, бо, на мою думку, сьогодні у польському уряді працює чудова команда, яку очолює Дональд Туск. Звичайно, Польща буде докладати набагато менше зусиль по просуненню України в НАТО і таке подібне... Але те, що зникне підтримка у ЄС - я з цим абсолютно не згодний", - заявив Л.Кожара.

За словами нардепа, Польща, як ніхто інший, зацікавлена в українській євроінтеграції, бо "не тільки у керівництва Польщі, але й у всіх польських людей існує відчуття, що Україна має бути в Європейському Союзі".

"Тому цей елемент у наших стосунках ніколи не зникне. Звичайно, у польському уряді знаходяться раціонали і технократи, які будуть вести більш прагматичну політику. Але нас це абсолютно влаштовує", - підсумував Л.Кожара.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Тарас Чорновіл заявив, що після трагічної загибелі Л.Качиньського українсько-польські відносини зміняться не на користь України: офіційна Варшава вже не буде так активно відстоювати інтереси України в Європейському Союзі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram