Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16425

Політика позаблоковості - цілковита гра проти інтересів країни - О.Палій

Політика позаблоковості та намагання закріпити це положення в законодавстві - це обмеження дієздатності зовнішньої політики України. Таку думку висловив політичний аналітик Олександр Палій.

"У випадку позаблоковості Україна сама накладає на себе обмеження стосовно того, що ми не зможемо співпрацювати з тими чи іншими блоками. При цьому в обмін на це самообмеження і на обмеження власного суверенітету, Україна не отримає жодних гарантій безпеки", - зазначив експерт.

За його словами, подібна ідея - це цілковита гра проти інтересів країни. "Це нерозумна політика, некваліфікована і така, що, по суті, є здачею національних інтересів країни", - додав О.Палій.

На його думку, нинішня влада на чолі з В.Януковичем у питаннях безпеки і гуманітарної політики не є проукраїнською.

"Ми це побачили не по заявах і передвиборчих декларація, а по реальних діях. Зокрема, наразі спостерігається тотальне нерозуміння нинішньої влади, що таке Україна, навіщо вона потрібна, крім того, щоб стягнути з неї гроші. В той же час, певні вогнища суверенного мислення є і вони є в економічній сфері", - резюмував він.

Нагадаємо, під час візиту до США Президент України Віктор Янукович заявляв, що попри те, що Україна готова співпрацювати з НАТО, вона є позаблоковою державою і не хоче приєднуватися до НАТО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram