Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18900

В Івано-Франківську 8 травня відбудеться військовий парад

В Івано-Франківську в честь 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. 8 травня відбудеться військовий парад, повідомив сьогодні на засідання Ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, боротьби із злочинністю і корупцією т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Роман Струтинський. Провідомляє кореспондент . "Після завершення мітингу буде військовий парад з участю 6 коробок військовослужбовців", - сказав він.

Р.Струтинський повідомив, що святкування 65-річчя Перемоги в Івано- Франківську відбудеться 8 травня. На Меморіальному кладовищі, де поховані 400 солдатів Радянської Армії, які загинули у липні 1944 року під час визволення тодішнього Станіслава, священики різних конфесій відслужать панахиду. Потім заплановані мітинг-реквієм і військовий парад.

У цей день для ветеранів відбудеться також концерт в обласному музично- драматичному театрі і святковий обід. На святкування 65-річчя Перемоги в Івано-Франківськ прибудуть делегації у складі 15 осіб із усіх регіонів області. Серед них мають бути як учасники Великої Вітчизняної війни, так і учасники визвольних змагань.

"Всі заходи повинні бути продуманими, організованими, урочистими. Вони повинні бути спрямовані на консолідацію і порозуміння між ветеранами Великої Вітчизняної війни і визвольних змагань, громадсько-політичними організаціями і жителями краю", - зазначив Р.Струтинський.

У всіх районних центрах і містах області святкування 65-річчя Перемоги продовжать 9 травня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram