Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15210

Влада не виконує свої передвиборні обіцянки про підвищення соцстандартів - Л.Денісова

Екс-міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова висловлює своє обурення з приводу непослідовної позиції роботодавців та профспілок, яка вчора прозвучала на засіданні Національної тристоронньої соціально- економічної ради під час обговорення основних економічних та соціальних аспектів проекту Державного бюджету України на 2010 рік. Про це повідомили у прес-службі БЮТ. Незважаючи на те, що відповідно до передвиборних обіцянок, сформованих на основі прийнятого закону про підвищення соціальних стандартів, пенсії та мінімальні зарплати повинні були значно збільшитися, зараз уряд пропонує збільшити пенсії на 1%, що становить лише 5,73 грн.

"При цьому профспілки мовчать і не заявляють протест від імені людей, інтереси яких вони представляють. Їхня млява позиція - ганьба для всього профспілкового руху", - наголосила Л.Денісова.

"Не маючи остаточно сформованого основного фінансового документа країни та отримуючи інформацію з подібних заходів, ми можемо робити висновок, що соціальні стандарти у повному обіцяному обсязі збільшені не будуть, і зараз ідеться про підняття пенсійного віку. Крім того, уряд Азарова прийняв рішення і в 5 разів зменшив розмір допомоги інвалідам війни, що пропонувався урядом Юлії Тимошенко", - розповіла Л.Денісова.

"Нинішня влада не тільки не виконала обіцянки щодо підвищення рівня життя громадян України, а й зменшила ті соціальні гарантії, які були передбачені урядом Юлії Тимошенко на 2010 рік", - сказала Л.Денісова.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram