Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
18210

У Києві відкрилася Міжнародна виставка "Екологія -2010"

У виставковому павільйоні Національного виставкового комплексу "Експоцентр України" відкрилася 13 Міжнародна виставка "Екологія-2010", де свої напрацювання, розробки, результати апробацій представили центральний апарат Міністерства охорони навколишнього природного середовища, його територіальні та спеціальні підрозділи у регіонах, урядові органи державного управління, установи природно-заповідного фонду у складі

міністерства. Про це повідомили у прес-службі Мінприроди.

Також у виставці беруть участь розробники екологічно чистої продукції та обладнання для її виробництва. Загалом до проведення заходу долучилися 77 учасників з усієї України і підприємства, що мають міжнародні інвестиції.

На урочистому відкритті від Мінприроди був присутній перший заступник міністра Микола Романов. Він відзначив активну участь у проведенні заходу підприємств, що характеризуються раціональним використанням природних ресурсів і прагненням співпрацювати у полі вирішення екологічних проблем. У складних економічних умовах сьогодення такі підприємства не втрачають своїх позицій у боротьбі за екологічну складову якості виробничої діяльності.

Виступаючи на урочистому відкритті виставки від імені міністра Віктора Бойка та Міністерства, М.Романов зазначив, що присутність на заході представників громадських екологічних організацій і ЗМІ є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість у вирішенні екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram