Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17010

Міжнародна амністія підготувала звіт щодо дотримання прав людини в Україні

13 квітня в українському Мін‘юсті в рамках візиту делегації Міжнародної амністії до України відбулася зустріч виконуючої обов‘язки генерального директора відділу досліджень та регіональних програм Міжнародної амністії Ніколи Дакворз із заступником міністра юстиції України Валерією Лутковською. Про це повідомили у прес-службі відомства. На зустрічі йшлося про те, що Міжнародна амністія підготувала звіт про дотримання прав людини в Україні, який планує передати Президенту Української держави.

Як повідомили представники міжнародної правозахисної організації, у звіті йдеться про занепокоєння щодо ситуації в Україні з прав біженців та шукачів притулку, тортур та жорсткого поводження в місцях позбавлення волі, а також проявів расової дискримінації.

Під час візиту до Міністерства юстиції України делегація Міжнародної амністії отримала консультації та роз‘яснення з питань, що порушуються у звіті.

Делегація Міжнародної амністії перебуватиме в Україні до 15 квітня 2010 року та планує провести низку зустрічей з посадовими особами держави. За підсумками візиту планується проведення прес-конференції з метою обговорення звіту щодо дотримання прав людини в Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram