Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
23625

В.Бойко розкритикував діяльність Держекоінспекції за минулий рік

13 квітня в Державній екологічні інспекції України відбулася нарада на тему: "Підведення підсумків роботи щодо здійснення державного контролю в сфері навколишнього природного середовища за 2009 рік та І квартал 2010 року" за участю міністра охорони навколишнього природного середовища В.Бойка, заступника міністра Б.Преснера, начальника Державної екологічної інспекції України П.Жили, завідуючого сектором по боротьбі з корупцією

В.Гайовика, начальників Державних екологічних інспекцій в областях, містах Києві та Севастополі, Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, Азовського моря та Азово- Чорноморської Державної екологічної інспекції. Про це повідомили у прес- службі Мінприроди. У своєму виступі В.Бойко піддав гострій критиці діяльність Держекоінспекції за минулий рік у плані нарахування та стягнення штрафів за порушення вимог природоохоронного законодавства, висловив зауваження щодо низької правової та професійної підготовки інспекторів, відсутності комплексного моніторингу та планування інспекторських перевірок тощо. Міністром поставлені завдання щодо збільшення надходжень до державного бюджету України від стягнень за заподіяну навколишньому природному середовищу шкоду.

Заступник міністра Б.Преснер ознайомив присутніх із основними завданнями, які ставить перед Держекоінспекцією Міністерство, дав доручення підготувати пропозиції щодо кадрового підсилення інспекторського складу та шляхів виправлення ситуації, що склалася.

Начальник Держекоінспекції України П.Жила, підбивши підсумки діяльності Держекоінспекції за 2009 рік та за І квартал 2010 року, визнав стан справ незадовільним та визначив пріоритети здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства на подальше.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram