Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20325

Міністр Мінвуглепрому зустрівся з представниками ДБР Китаю

Вчора, 13 квітня, міністр вугільної промисловості Юрій Ященко та його заступник Олексій Пшеничка провели зустріч з представниками Державного Банку Розвитку Китаю - регіональним директором по прибалтійських країнах, Білорусії, Україні та Молдові Жень Фей, повноважним представником в Україні Тань Інь, координатором з інвестиційних проектів та головою україно- китайського центру Ден Сяосю, повідомляє прес-служба Мінвуглепрому.

На початку зустрічі міністр привітав делегацію, зосередивши увагу на її важливості, адже комплексна реконструкція шахтного фонду через залучення інвестицій дозволить зміцнити енергетичну безпеку України.

Юрій Ященко також відмітив, що сьогодні перед Мінвуглепромом стоїть завдання модернізації усього шахтного фонду, що, у свою чергу, сприятиме істотному збільшенню обсягів видобутку вугілля вже до кінця поточного року приблизно на 1млн тон, а через 3 роки - видобуток вугілля державними шахтами України може зрости на 50 відсотків.

"Вугільна промисловість України дуже приваблива та перспективна для співпраці між нашими країнами, тому ми хотіли б знайти можливість працювати над спільними проектами", - відмітив у свою чергу пан Жень Фей. Також представники Державного Банку Розвитку Китаю звернули увагу на те, що Китай вже має досвід реконструкції та модернізації шахт в Росії та США, і цей досвід може стати в нагоді при проведенні комплексної реконструкції шахтного фонду і в Україні.

Під час зустрічі міністр виступив з пропозицією найближчим часом реалізувати спільні пілотні інвестиційні заходи, що стануть початком масштабних проектів. Пропозицію міністра представники китайської делегації охоче підтримали.

На завершення зустрічі сторони висловили впевненість у подальшій плідній співпраці та домовились підписати протокол про наміри.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram