Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15810

Україні допоможуть лише радикальні заходи - Петро Симоненко

Комуністи вимагають звіту від НБУ, розгляду проекту бюджету, а також перегляду доцільності отримання кредитів від МВФ. Про це заявив журналістам лідер Компартії України та фракції комуністів Петро Симоненко, якого цитує прес-служба КПУ.

"Я занепокоєний, що почалася чергова обробка громадської думки відносно необхідності отримання кредитів МВФ. Ця ситуація призведе до того, що в черговий раз ті олігархи, які використовують владу, будуть використовувати ці кредити для їх проїдання і нічого не зроблять для держави. Саме тому наша фракція і запропонувала терміново розглянути програму соціально- економічного розвитку, терміново заслухати інформацію Національного банку щодо грошової кредитної політики як основу макроекономічних показників, які будуть закладатися в бюджет, і терміново надати можливість розглянути пропозиції щодо бюджету", - сказав Петро Симоненко.

Коментуючи затримку розгляду проекту бюджету, лідер КПУ погодився, що дійсно існують проблеми із переглядом ціни на російський газ для України.

"Ми всі роки на це звертаємо увагу, що не домовившись із росіянами, ми ставимо під загрозу обсяги виробництва тієї чи іншої продукції і таким чином здевальвуємо стабільність надходження до державного бюджету коштів, які потрібні державі. Тому з Росією безумовно треба домовлятися, проводити виважену політику захисту національного виробника", - зазначив лідер комуністів.

Також він заявив, що у разі незгоди Росії переглянути контракти, ціна на блакитне паливо буде занадто високою для українського споживача: "Практично буде зруйнована соціальна політика в державі".

"Я переконаний, що Україні допоможуть лише радикальні заходи. Їх треба вживати. Тільки вони допоможуть навести порядок в економіці в країні. Потрібно взяти під державний контроль надра та всі копалини. Під державний контроль всі монополії, наведення порядку в тіньовій економіці і виведення її з тіні відповідно", - наголосив Петро Симоненко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram