Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19200

Чисельність користувачів сайтів знайомств в Росії виросла до 8,5%

Компанія "RUметріка" провела дослідження, яке показало, що російські інтернет-користувачі найчастіше виходять в мережу, щоб познайомитися з новинами, перевірити пошту, знайти що-небудь за допомогою пошукової системи, дізнатися погоду і поспілкуватися в ICQ.

За останні півроку частка росіян, які щоденно читають онлайнові новини, як і раніше становить трохи більше 70%. Електронною поштою стабільно користуються 64% опитаних.Зате регулярно цікавляться прогнозом погоди в Мережі стало більше на 4% (тобто 59% всієї веб-аудиторії).

Кількість користувачів, які щодня користуються пошукачами, знизилася з 51,5 до 50%. Скачувати, переглядати фото-і відеоконтент стало 20,9% веб- користувачів проти 18,9% півроку тому. Аудиторія Рунета тепер частіше оновлює і завантажує програмне забезпечення: якщо у вересні таких було 17,3%, то в березні - 19,4%.

Інтерес до онлайн-ігор за шість місяців зменшився (16% проти 14,2%), зате частка тих, хто щодня виходить в Мережу для завантаження та прослуховування музики, зросла з 12,3 до 14,4%. Трохи більше людей звертається до карт Росії та світу (13,2%), переглядає каталоги і рейтинги сайтів (11,8%). А ось кількість блогерів та учасників форумів зменшилася з 9,4% у вересні до 7,7% у березні.

Частка глядачів інтернет-ТБ знизилася до 7,1% (7,5% у вересні), а чисельність користувачів сайтів знайомств виросла до 8,5% (6,5% півроку тому). 5,4% росіян щодня проводять в онлайні банківські та фінансові операції, 4,9% розміщують свої фотографії та відеоролики, 2,9% отоварюються в інтернет-магазинах, 2,4% оплачують товари і послуги в Мережі, а 2,1% розміщують аудіоконтент.

IT IMK News

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram