Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
7695

Вартість одного терміналу по пошуку роботи - 12 тис грн

Вартість одного терміналу по пошуку роботи коштує 12 тис грн. Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Василь Якобінчук, передає кореспондент .

"Вартість одного терміналу складе 12 тисяч гривень. При чому програма надзвичайно масштабна і можу сказати, що вона буде створена в повному обсязі, бо наразі ситуація на ринку праці значно покращилась як, наприклад, по Київській області, безробітних на перший квартал минулого року було десь біля 30 тис, та зараз їх кількість скоротилась до 17 тис, тому у нас є всі можливості щоб довести цю програму до логічного завершення", - сказав В.Якобінчук.

Як передає кореспондент ІМК, в цьому терміналі знаходиться не тільки інформація про вакансії на ринку праці, але й інформація, яка допоможе школяру обрати майбутню професію завдяки набору запитань, відповідаючи на які він зможе зрозуміти, яка з професій йому найбільше підходить.

Також за словами В.Якобінчука, встановлення терміналів Держцентрузайнятості в українських школах фінансується з фонду Держстрахування.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram