Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12630

Б.Тарасюк розповів скільки коштує можлива позаблоковість України

Народний депутат від фракції НУ-НС, екс-міністр закордонних справ України Борис Тарасюк розповів скільки коштує можлива нейтральність та позаблоковість України. Про це він сказав сьогодні під час прес- конференції, передає кореспондент .

"Ми проаналізували військові витрати 55-ти країн світу, зокрема які як є, так і не є членами НАТО. Висновок дає нам право стверджувати, що за військовими витратами на душу населення Україна посідає сьоме місце від нуля. Найбільші військові витрати на душу населення мають США, це 1700 доларів, тоді як Україна витрачає 25 доларів", - зазначив політик.

За його словами, якщо порівняти близьку за географією та населенням до України Республіку Польщу з нейтральною країною Швецією, то витрати на оборону на душу населення в Швеції в 4,5 рази більші, ніж оборонні витрати на душу населення в країні-члені НАТО Польщі.

"Зокрема, Польща витрачає на оборону на душу населення 136 доларів, а нейтральна Швеція - 608 доларів. Це приблизно стільки ж, скільки і нам коштуватиме нейтральність та позаблоковість України", - наголосив Б.Тарасюк.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram