Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Спорт
42120

Сучасний льодовий стадіон запрацював у Білій Церкві

КИЇВ. 7 грудня. УНН. У місті Біла Церква відкрито сучасну льодову арену – нова споруда зі штучним льодом сьогодні прийняла перших відвідувачів. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

Льодовий палац відкрив Президент ХК "Донбас" Борис Колесніков. Він подякував усім будівельникам, інженерам за роботу.

"Це яскрава подія не лише для Білої Церкви, але й для усієї України. Місто отримало прекрасний льодовий палац – тут зможуть займатися 400 хокеїстів і стільки ж фігуристів. Сподіваюся вже у понеділок розпочнуться тренування", – сказав Борис Колесніков.

Президент ХК "Донбас" висловив сподівання, що отримавши новий тренувальний майданчик, місцевий хокейний клуб "Білий барс" привезе Кубок чемпіонів України до Білої Церкви.

Із відкриттям критої льодової арени Біла Церква отримала сучасний тренувальний майданчик – відтепер мешканці міста та населених пунктів південного регіону Київщини мають змогу займатися такими видами спорту як хокей, фігурне катання, шорт-трек тощо. Крім того, міська влада переконана: залучення усіх бажаючих до занять зимовими видами спорту дозволить зміцнити здоров’я населення регіону.

Відтак упродовж усього року діти і молодь Білої Церкви та навколишніх міст і сіл зможуть розвивати свої спортивні здібності у спортивних секціях, що будуть організовані у новому закладі. Крім того, «Льодовий стадіон» підходить для тренувань спортсменів високого класу, зокрема, збірних команд області та України.

Також нова сучасна арена здатна проводити спортивні заходи державного рівня. Адже двоповерховий "Льодовий стадіон" загальною площею 3 340,34 кв. м має усі належні умови для розміщення спортсменів, суддів та уболівальників. Загальна місткість спортивного закладу – 450 місць: трибуни арени розраховані на 433 глядачів, ще 17 – обслуговуючий персонал.

За словами Бориса Колеснікова, на виконання ініціатив Президента України та Державної цільової соціальної програми "Хокей України" щороку відкривається п’ять спортивних арен. Зокрема у 2012-2013 роках ще запрацюють нові арени у Дружківці, Луганську, Севастополі, Кривому Розі і Запоріжжі. Також Борис Колесніков розповів, що у рамках підготовки до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року буде побудовано універсальні арени з баскетбольною та хокейною складовими у Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Донецьку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram