Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
26685

Ю.Тимошенко надається нагода виправдати своє існування в опозиції - М.Погребинський

"Оскільки Юлія Тимошенко заявила, що хоче очиститись, то наразі у неї є чудова нагода це зробити. А оскільки їй доведеться, як мінімум, два роки жити в опозиції, то треба у цьому очищенні йти до кінця", - заявив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

За його словами, Блок Юлії Тимошенко повність би виправдав свою діяльність і надав би потім самій Ю.Тимошенко шанс на владу, якби бютівці "змогли

поставити публічні та не публічні перешкоди на шляху тендерних махінацій".

"Як стверджують спеціалісти, нам би взагалі в Україні не довелося би звертатись до зовнішніх запозичень: просити грошей у МВФ, у Всесвітнього банку, можливо, навіть у Росії і так далі, якби ми змогли закрити канали корупції та крадіжок при держзакупівлях. І от якби Юлії Володимирівні вдалося зробити це суперпублічним, поставити під жорсткий контроль, то діяльність БЮТ була би повністю виправдана і вона би отримала шанс замінити діючу владу собою на наступному витку українського політичного життя", - підкреслив політолог.

Водночас М.Погребинський зазначив, що ніяких подібних дій від БЮТ він зараз не бачить, оскільки люди Тимошенко зараз "роблять вибір на користь консолідації націонал-демократичних та націоналістичних політичних сил в Україні".

"Це, на мою думку, неконструктивно, оскільки цей етап Україна вже пройшла. Таким шляхом сконсолідувати українське суспільство неможливо в принципі. Я не бачу ніяких шансів, що під гаслом Тягнибока, Ющенка та інших їм подібних можна замінити цю владу новою. Це помилковий шлях, від нього треба відмовлятись", - підсумував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram