Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15480

РФ передала Україні автентичну копію Прапора Перемоги у ВВВ

14 квітня в Москві відбулася робоча зустріч міністра оборони України Михайла Єжеля з міністром оборони Російської Федерації Анатолієм Сердюковим. Про це ІМК повідомили у прес-службі Міноборони. Зустріч відбулася перед початком чергового засідання Ради міністрів оборони країн Співдружності Незалежних Держав.

Під час зустрічі міністр оборони Росії Анатолій Сердюков передав главі вітчизняного оборонного відомства Михайлу Єжелю автентичну копію Прапора Перемоги і відповідний сертифікат. Ця копія була спеціально виготовлена на прохання української сторони для проведення заходів напередодні та під час святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Відтепер копія Прапора Перемоги зберігатиметься в Національному військово- історичному музеї України.

Також під час зустрічі керівники оборонних відомств України і Росії обговорили великий спектр питань стану та перспектив розвитку двостороннього військового та військово-технічного співробітництва.

Також Михайло Єжель та Анатолій Сердюков розглянули питання організації і проведення урочистостей з нагоди 65-річчя Великої Перемоги, участі військовослужбовців збройних сил обох країн у парадах військ, які відбудуться в містах-героях Москві, Києві, Одесі, Севастополі, Керчі та місті Миколаєві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram