Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
25710

Київенерго просить киян бути оборежними через провали у асфальті

 

КИЇВ. 7 грудня. УНН. Публічне акціонерне товариство "Київенерго" закликає киян дотримуватися правил безпеки: не наближатися самим і простежити, щоб інші не наближалися до видимих провалів асфальту до приїзду аварійно-відновлювальних бригад. Можливе утворення вимоїн над місцями пролягання теплових мереж є наслідком високого рівня їхньої зношеності. Про це УНН повідомили у прес-службі Київенерго. 

 

 

7 грудня о 7.55 у міждворовому проїзді на вул. Алма-Атинській, 89 у Дніпровському районі пошкодження трубопроводу діаметром 57 мм стало причиною утворення провалу асфальту. У провал однією ногою потрапив 8-річний хлопчик. Він був госпіталізований, зараз перебуває під наглядом лікарів, його стан стабільний. Компанія планує надати максимальну допомогу в процесі лікування дитини.

О 8.15 аварійно-відновлювальна бригада прибула на місце пошкодження, відгородила його і розпочала усунення.
Пошкоджена ділянка мережі була прокладена у 1970-х роках за бітум-перлітовою технологією, тобто безканальним способом просто у ґрунті. Це було характерно для радянських часів, коли в Києві здійснювалося активне будівництво. З часом подібна технологія була визнана фахівцями як неприйнятна, і заборонена для використання. Термін експлуатації таких трубопроводів становить 15 років. Крім незадовільних технічних характеристик, прокладання тепломереж за бітум-перлітовою технологією ускладнює виявлення точного місця пошкодження під час експлуатації.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram