Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15345

Кабмін затвердив проект Держпрограми соціально-економічного розвитку

Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив проект Державної програми соціально-економічного розвитку України на 2010 рік. Про це сказав перший віце-прем‘єр-міністр Андрій Клюєв, повідомили у прес-службі Кабміну.

За його словами, Програма складається з кількох блоків: перший - аналіз соціально-економічної ситуації в Україні; другий блок - першочергові кроки уряду для стабілізації ситуації та виведення економіки країни з кризи. Третій блок містить велику кількість реформ, які нам необхідно здійснити, аби вийти на достатньо ефективний розвиток України у 2011-2012 роках, повідомив А.Клюєв.

Серед першочергових завдань уряду перший віце-прем‘єр-міністр назвав необхідність закінчення формування жорсткої вертикалі влади. За його словами, це означає налагодження нормальної плідної роботи та взаємодію всіх владних гілок.

На думку першого віце-прем‘єр-міністра, законопроект про Державний бюджет на 2010 рік буде затверджено парламентом вже наступного сесійного тижня. Він нагадав, що проект документа майже готовий, проте єдине питання, яке залишилося, - це визначити ціну імпортного російського газу. За словами А.Клюєва, до кінця поточного тижня або на початку наступного це питання має бути вирішене. Потім потрібно буде автоматично перерахувати кілька параметрів. Зокрема, йдеться про дотації НАК "Нафтогаз України" та обсяги коштів на субсидії для населення. За словами А.Клюєва, після того, як буде відома ціна на російських газ, потрібно буде лише 2-3 години, аби допрацювати проект бюджету.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram