Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10890

Наша мета - відновити кредитування реального сектору економіки - А.Клюєв

Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив проект Державної програми соціально-економічного розвитку України на 2010 рік, повідомив журналістам на брифінгу Перший віце-прем‘єр-міністр Андрій Клюєв. Про це ІМК повідомили в прес-службі Кабміну. "Наша ціль - відновити кредитування реального сектору економіки", - зазначив А.Клюєв.

"Одне з базових питань, яким буду опікуватися безпосередньо я, це залучення інвестицій в економіку України", - сказав перший віце-прем‘єр- міністр. За його словами, сьогодні у світі спостерігається жорстка конкуренція за залучення фінансових ресурсів. "Ми зобов‘язані допомагати тим людям, які готові вкладати свої гроші та інтелектуальний потенціал в розвиток економіки України. Якщо такий підхід буде не лише в Уряду, а й в усіх органах влади на місцях, у кожного чиновника, тоді набагато простіше буде підприємцям, і легше буде поновити ефективне зростання економіки", - зазначив А.Клюєв.

За його словами, з Державного агентства з інвестицій та інновацій буде створено реальний інструмент, який працюватиме над залученням інвестицій на замовлення, наприклад, Міністерства транспорту, Мінпромполітики, інших міністерств та відомств, а також представників крупного бізнесу. Фактично це буде координаційний центр для створення сприятливих умов реалізації нових інвестиційних проектів, повідомив перший заступник глави уряду.

Окрім того у Програмі передбачено, що у кожному регіоні місцеві та регіональні власті визначають 2-3 точки росту, куди підуть достатньо серйозні фінансові інвестиційні ресурси, сказав Андрій Клюєв. За його словами, створення нових крупних підприємств або реконструкція вже існуючих, призведе до росту цілої низки суміжних виробництв - фактично йдеться про пожвавлення економіки цілого регіону.

Перший віце-прем‘єр відзначив, що серед головних урядових пріоритетів - стимулювання інвестиційної активності всіма можливими засобами. Серед них - зменшення податкового навантаження на підприємства. Він повідомив, що у планах уряду - внесення низки змін у податкове законодавство, які мають запрацювати вже з нового бюджетного року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram