Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
5565

Комітет з промполітики ініціює парламентські слухання щодо оздоровлення економіки

Ми сподіваємось, що в червні відбудуться парламентські слухання по контролю за виконанням законів, які мають сприяти оздоровленню економіки України, а також - по ситуації в економіці і необхідних стратегічних програмах для оздоровлення економічного середовища і інвестиційного клімату. Про це, як передає кореспондент , під час прес-конференції повідомила народний депутат від фракції БЮТ, голова комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталя Королевська.

Вона зазначила, що на сьогоднішньому засіданні комітету буде ініціюватись проведення цих парламентських слухань для того, щоб разом з представниками економічного середовища, підприємцями, бізнесом, промисловцями, обговорити необхідні законодавчі норми.

"Наші чудові закони, які мають найпрогресивніші норми, в Україні не працюють. Українську економіку не підтримує законодавча база, а український бізнес, підприємництво, промисловість виживають всіма можливими методами в боротьбі з чиновниками і корупційними машинами, які існують, але в жодному разі не на законодавчому полі", - сказала Н.Королевська.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram