Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11400

Введення ПДВ-облігацій - це легальна форма викачування грошей з економіки - Н.Королевська

Введення НДС-облігацій - це легальна форма заробляння грошей банковською системою і викачування грошей з української економіки. Про це, як передає кореспондент , під час прес-конференції повідомила народний депутат від фракції БЮТ, голова комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталя Королевська.

"Зараз банки проводять кредитування українського уряду, більше 6 млрд грн було залучено внутрішніх займів лише за березень - початок квітня", - додала вона.

Н.Королевська зазначила, що випуск НДС-облігацій означає збільшення ще на 20 млрд грн внутрішніх займів українського бюджету, і збільшення внутрішнього боргу.

"Банки можуть на цьому провести гарний бізнес, бо з гарним дисконтом почнуть викупати у промисловців НДС-облігації. Також будуть заробляти за рахунок внутрішнього займу, який нададуть державі, тим самим це буде надприбуток банкам і чергові колосальні збитки промисловцям, бо НДС- облігації в модернізацію не вкладеш, і зарплатню облігаціями не виплатиш", - наголосила політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram