Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
4245

Ми цінності й принципи на посади не міняємо - М.Томенко

"Ми цінності й принципи на посади не міняємо", - наголосив заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко під час брифінгу у парламенті. Так він прокоментував вирішуватися питання з посадою Голови Комітету з питань свободи слова та інформації, зважаючи на пропозиції Партії регіонів провести обмін rомітетами. Про це повідомили в прес-службі ВР.

"Ми не торгувалися за посади голови, заступника чи секретаря, ми говорили про необхідність загальних принципів: коли влада, у відповідності до закону, застерігає права опозиції", - підкреслив М.Томенко, зауваживши, що це не ринок і не торгові відносини. "Йдеться про загальні принципи організації роботи вищого законодавчого органу. Ці принципи визначені законом, і стоїть питання: або влада готова на роботу у форматі впливової і дієвої опозиції, або вона не зацікавлена в наявності такої опозиції", - відмітив він.

М.Томенко зазначив, що для опозиції зараз важливі принципи забезпечення законодавства: це і паритетність представництва в комітетах, це і можливість впливати на законодавчий процес тощо, а тому нема жодних підстав обговорювати питання, як одну посаду поміняти на іншу. "Отже принцип наступний: або ми формуємо структуру парламенту у відповідності до регламенту, або вона залишається такою, якою є на сьогоднішній день і ми використовуємо інші методи опозиційної діяльності", - сказав М.Томенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram