Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 18 серпня 2022 17:19
Новини: Політика
57390

Хірург: хвороба Луценка не потребує оперативного втручання

Хірург: хвороба Луценка не потребує оперативного втручання

КИЇВ. 10 грудня. УНН. Проблема, виявлена у екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не потребує оперативного втручання. Про це у коментарі УНН повідомив завідуючий відділом хірургії травного каналу та трансплантації кишечника Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова Іван Тодуров.

Лікар повідомив, що днями до нього за консультацією з приводу діагнозів Ю. Луценка звернулася його дружина. Ознайомившись з медичними документами Іван Тодуров зазначив, що проблема засудженого екс-міністра Ю.Луценка була діагностувана в нього ще понад 5 років тому.

"Раніше дивилися і ще шість років тому виявили це у нього. І дійсно, він (поліп - Ред.) не таких розмірів, аби необхідним було термінове оперативне втручання", - зазначив І.Тодуров.

Хірург підтвердив висновки лікарів з Чернігівської обласної лікарні про те, що життю Ю.Луценка нічого не загрожує.

За його словами, пацієнти з такими проблемами, як у Луценка, можуть дожити до глибокої старості.

"Слід обстежуватися десь раз на рік і дивитися, чи не відбулося якихось змін. Але такі утворення, як правило, не несуть ніякої загрози", - зазначив він.

За його словами, під час консультації І.Луценко він порадив нічого не робити.

Нагадаємо, раніше лікарі Чернігівської обласної лікарні, де обстежували Ю.Луценка, діагностували у нього в кишечнику поліп.

Як повідомили представники пенітенціарної служби Луценко відмовився від поліпектомії (видалення поліпу –ред.) і був етапований до Менської колонії, адже підстав для його подальшого перебування у стаціонарі, за висновками лікарів, немає.

Нагадаємо, заступник головного лікаря Чернігівської обласної лікарні Микола Колос підтвердив, що Ю.Луценко не потребує стаціонарного лікування, а його проблема є типовою для людей після 40 років.

Водночас, дружина Ю.Луценка заявляла про наміри отримати консультацію з питань діагнозу Ю. Луценка у лікарів в Києві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram