Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15630

10% працівників Нацради скоротять - В.Манжосов

14 квітня відбувся брифінг за участі голови Національної ради Володимира Манжосова та заступника голови Національної ради Лариси Мудрак. Про це повідомили у прес-службі Нацради.

В.Манжосов повідомив, що Національна рада вже працює в нормальному режимі. "Обрано голову, обрано заступників голови, і на сьогоднішній день ми вже провели 3 робочі засідання, не враховуючи ті, що стосуються організаційних питань", - наголосив голова Національної ради. Він зазначив, що на них було винесено близько 300 питань, які потребували негайного розгляду Національною радою, зокрема щодо продовження терміну дії ліцензій телерадіокомпаній та їх переоформлення.

В.Манжосов також розповів, що найближчим часом буде розглянуто питання про реорганізацію апарату Національної ради. "Таке питання перед нами стоїть дуже гостро, оскільки з часу затвердження діючої структури функції апарату дуже змінилися. Окрім того, є рекомендації Кабінету Міністрів щодо скорочення чисельності працівників державних органів", - сказав він.

За його словами, нині у штаті Національної ради працює 255 осіб, 10% працівників, відповідно до розпоряджень уряду, має бути скорочено.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram