Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12585

О.Білоус провів зустріч з Послом Словацької Республіки П.Гамжиком

Голова Комітету у закордонних справах Олег Білорус провів зустріч з Головою міжнародного Комітету Національної Ради Словацької Республіки Юраєм Горватом та Надзвичайним і Повноважним Посолом Словацької Республіки в Україні Й.В. Паволом Гамжиком. Про це повідомили у прес-службі ВР.

Зустріч відбулася на прохання словацької сторони.

Під час зустрічі обговорено питання щодо проведення спільного засідання комітетів у закордонних справах Верховної Ради України та Національної Ради Словацької Республіки із залученням представників урядових структур. На думку парламентаріїв, до порядку денного цього засідання "потрібно включити питання транскордонного співробітництва між нашими державами, візові питання та проблеми поступової інтеграції України до структур Євросоюзу".

Перший заступник голови Комітету Т.Чорновіл звернув увагу "на великий поступ, який Словаччина зробила за останні роки у стабілізації та розвитку економічної, політичної та соціальної сфер, консолідувавшись навколо головних ідей життя країни". Він підкреслив, що Україні доцільно було б використати такий позитивний досвід Словацької Республіки. Також зверталася увага на активну наступальну політику Словаччини у дипломатії, яка реалізувалася через розвиток дипломатичних контактів з багатьма країнами у стислі терміни.

Голова міжнародного Комітету Національної Ради Словацької Республіки Ю.Горват висловив велику зацікавленість словацької сторони у розвитку міжпарламентського співробітництва, співпраці українських та словацьких парламентаріїв на постійній основі. Він наголосив, що "саме міжпарламентські відносини стануть поштовхом у розвитку політичних та економічних відносин між двома країнами".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram