Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16605

У Мінпромполітики обговорили нагальні проблеми автопрому

Сьогодні заступник міністра промислової політики Віталій Немілостівий провів нараду стосовно розвитку автомобілебудування та регулювання ринку виробництва автомобілів до 2020 року. До обговорення головних проблем галузі та перспектив її розвитку долучились представники асоціацій "Укравтопром", "Укравто", ЗАТ "ЗАЗ", ТОВ "ЛАЗ", ЗАТ "Єврокар", ВАТ "Богдан", ХК "Автокраз" та ін. Про це повідомили у прес-службі відомства. Заступник міністра В.Немілостівий наголосив на важливості координації спільних зусиль міністерства та вітчизняних виробників для вирішення низки проблем, які на сьогодні стримують розвиток галузі. "Необхідно розвивати співпрацю в середині галузі, адже питання захисту внутрішнього ринку - спільна проблема всіх виробників, що потребує розробки спільних комплексних заходів та втілення їх у життя", - додав заступник міністра та представив учасникам для обговорення план щодо законодавчого вдосконалення розвитку автомобільної галузі.

Учасники погодились, що для покращення ситуації в українському автопромі на сьогодні необхідно докласти максимум зусиль у створенні сприятливих умов для вкладення іноземних інвестицій у галузь, підвищення попиту на українську продукцію, підтримки експортного потенціалу вітчизняних підприємств, формування міцної законодавчої бази тощо.

В результаті досягнуто домовленості про створення Робочої групи у складі представників провідних вітчизняних автовиробників. Її перше засідання заплановано на наступну середу. Під час засідання буде розглянуто низку нагальних питань, що потребують термінового вирішення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram