Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13680

У День ДАІ А.Могильов зустрівся з головними даішниками Росії, Білорусі та Молдови

Сьогодні, в День Державної автомобільної інспекції, в Міністерстві внутрішніх справ України відбулася зустріч міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова з делегаціями від Міністерств внутрішніх справ Росії, Білорусі та Молдови. Зокрема, були присутні начальник Департаменту забезпечення безпеки дорожнього руху МВС Російської Федерації Віктор Кір‘янов, начальник Управління ДАІ МВС Республіки Білорусь Юрій Литвин, начальник дорожньої поліції МВС Республіки Молдова Георгій Ботнарюк та начальник Департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий. Про це повідомили в прес-службі МВС.

Під час зустрічі А.Могильов поінформував колег про реформи, які планує МВС України реалізувати у найближчому майбутньому щодо покращення безпеки дорожнього руху. Зокрема, за словами міністра, на основних трасах міждержавного сполучення повинні працювати не більше двох-трьох працівників Державної автомобільної інспекції, які матимуть право зупиняти машини з іноземними номерами. Звісно, ці працівники повинні мати і відповідний освітній рівень, зокрема, знання іноземної мови. На думку міністра А.Могильова, ці нововведення можуть бути реалізовані приблизно до 1 липня цього року.

Також, на думку міністра внутрішніх справ України, між відповідними службами Російської Федерації, Республіки Білорусь та України, які опікуються безпекою дорожнього руху, потрібно налагодити таку модель співпраці, щоб порушник Правил дорожнього руху міг понести адекватне покарання чи у себе на Батьківщині, чи на території порушення.

Також Анатолій Могильов не оминув нагоди порушити й тему особистої відповідальності працівників органів внутрішніх справ на дорогах, які мають стати для інших взірцем зразкової поведінки на шляхах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram