Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13020

БЮТ не вірить у користь візиту Д.Медведєва для України

"Нічого особливо радісного від візиту Президента РФ Дмитра Медведєва чекати не варто", - таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив народний депутат України від БЮТ Володимир Яворівський.

"Чогось особливо радісного чекати... навряд чи є шанси. Я бачу таку картину: так 18 мільярдів дешевого газу лежить у сховищах - нижче 200 доларів, які купила Тимошенко, 17 мільярдів - свій газ. Треба визначити, скільки нам бракує... хай 20 мільярдів кубометрів треба докупити по 330 доларів", - пояснив він, коментуючи першу тему, яку планують обговорити Д.Медведєв та Президент України Віктор Янукович.

За словами В.Яворівського, на даний момент влада просто намагається "повернути гроші Фірташу". "Скидати все на те, що не приймається бюджет, бо немає ціни на газ - це не витримує жодної критики", - зазначив він.

Взагалі, за словами В.Яворівського, більш дешевий газ від Росії ніяк не допоможе населенню України, адже воно отримує газ вітчизняного видобутку. "Для населення йде наш газ. Йдеться про газ для Ахметова, для інших монстрів, що продають свою продукцію за світовими цінами. А ми тут починаємо торгувати національними інтересами", - наголосив бютівець.

Коментуючи тему збільшення оренди за розміщення в Криму Чорноморського флоту, він зазначив, що тут питання стоїть про те, чи готова Україна здати свої політичні інтереси заради грошей. Він упевнений, що Росія вимагатиме продовження строку розміщення ЧФ. "Не думаємо, що це буде так легко, так просто (продовжити термін перебування флоту в Криму. - ред.) - не всі дочитуються до кінця Конституції - там треба не тільки 300 голосів... Якщо ми купимося тільки на підвищення ціни - ми купимося на гроші. Чи ми політична держава?" - додав депутат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram