Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13800

Регіонали пророкують відродження економіки завдяки діям В.Януковича

"Русофобська позиція колишнього президента Віктора Ющенка нанесла моральну травму мільйонам громадян України", - про це заявив депутат від ПР Віктор Корж в ефірі одного з українських телеканалів.

У той же час він стверджує, що вже перші візити Президента Віктора Януковича за кордон мали успіх.

"Президент відвідав центри світової політики - Москву, Брюссель, Вашингтон... По-перше, вже готується на вищому рівні візит Президента Росії. По-друге, він буде продуктивним, цей візит. Обговорюється питання зниження ціни на газ. Що стосується Америки, - у цього візиту, хоч він і був приватним - є результати", - запевнив В.Корж.

"Відновлюється співробітництво з МВФ, кошти будуть направлені не на проїдання, не на ілюзорну підтримку добробуту. Мільярди будуть використані на підйом економіки", - підкреслив він.

За словами регіонала, ми вже бачимо перші ознаки відродження економіки, так як нова влада задала імпульси стратегічній співпраці зі світовими державами.

Але в першу чергу треба змінювати попередні газові домовленості з Росією, зазначає він. "Підписання такого контракту на газ робить нашу економіку неконкурентноспроможною. Час зайнятися вирішенням цієї проблеми", - зазначив В.Корж.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram