Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 26 червня 2022 00:04
Новини: Політика
13215

БЮТ, НУНС і ПР звинуватили одне одного у популізмі

Сьогодні в ефірі одного з українських телеканалів представники влади і опозиції обмінялися взаємними звинуваченнями у популізмі. Так, депутат від НУ-НС Ірина Геращенко та депутат від БЮТ Володимир Яворівський звинуватили ПР у тому, що тепер вона ігнорує передвиборчі обіцянки Виктора Януковича про підвищені соцстандарти.

"Партія регіонів страждає від популізму - вони забули про соціальні закони,

що перед виборами обіцяв Янукович. За них "прєданно" голосує опозиція - кожного разу дає по 200 голосів, але не більшість", - заявила Геращенко, і Яворівський підтвердив її слова.

У той же час представник Партії регіонів Віктор Корж поцікавився у БЮТ та НУ-НС, чому вони раптом "полюбили" ці закони. "Взяли законопроект, ідентичний повністю тому, що писали ми, і тепер вимагають його ухвалити. Раптом згадали про соцстандарти, коли не несуть відповідальності за економіку", - зазначив він.

За словами регіонала, всі обіцянки будут виконані, але потрібно враховувати катастрофічну ситуацію в українській економіці.

У той же час не обійшлося і без звинувачень всередині опозиції, - зокрема, Яворівський заявив, що екс-президент Віктор Ющенко знівелював важливість помаранчевої опозиції. "У нього були всі важелі в руках. Якби він зробив усе, що обіцяв - це була б унікальна революція", - сказав депутат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram