Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
24075

Україна нагадує про наслідки для викрадачів Ангар Кочнєвої

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Україна застерігає осіб та угруповання, які утримують Ангар Кочнєву, що в разі застосування ними методів фізичного чи іншого впливу на неї, що завдадуть шкоди її здоров'ю або життю, невідворотним наслідком для всіх причетних до таких дій буде настання у повній мірі відповідальності за скоєння злочину. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України.

"Україна вчергове висловлює глибоке занепокоєння ситуацією довкола Ангар Кочнєвої, яка незаконно утримується на території Сирії угрупованням, що іменує себе підрозділом Вільної сирійської армії", - говориться у оприлюдненої заяві МЗС.

Також у документі підкреслюється, що українською стороною вживаються всебічні заходи для визволення захопленої українки як на рівні держави, у тому числі у взаємодії з міжнародними партнерами, так і з залученням громадських та релігійних організацій.

Нагадаємо, Ангар Кочнєва приїхала до Сирії після того, як в цій країні почався конфлікт, працювала позаштатним кореспондентом на порталі Утро.ру і займалася супроводом приїжджих до Сирії російських журналістів. Вона співпрацювала з багатьма російськими ЗМІ, серед яких НТВ, РЕН ТВ і Russia Today, але в момент викрадення не входила в знімальну групу жодного з цих каналів.

Попереднє відеозвернення журналістки було розміщено на сторінці в соціальній мережі Facebook три тижні тому. У ньому Кочнєва арабською мовіою просила українських і російських дипломатів виконати вимоги викрадачів.

Наприкінці листопада у мережі з'явилося відео з викраденою в Сирії українською журналісткою Анхар Кочнєвою, яка зникла в жовтні. У новому відеоролику жінка заявила, що працювала на російські розвідувальні служби, повідомляли закордонні ЗМІ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram