Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12690

Відкритий доступ до травматичної зброї - лобістський закон - Г.Москаль

"Сьогодні суспільство не готове (до прийняття такого закону), - сказав депутат від "Народної самооборони" Геннадій Москаль під час обговорення проекту Закону про обіг зброї невійськового призначення (реєстраційний номер 2105), повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Шановні народні депутати! Я прошу вас схаменутися і не підтримувати цей лобістський закон. Щодня стрільба у кафе, ресторанах, барах із спецзасобів, які заряджені гумовими кулями. Сьогодні суспільство не готове", - зауважив політик.

"Подивіться, ось тільки за перший квартал статистика Міністерства внутрішній справ, ріст тяжких злочинів: Дніпропетровська - плюс 64, Донецька - плюс 45, Чернігівська - 41 і так далі. Якщо було тяжких злочинів 84 тисячі, то сьогодні вже 120 тисяч тільки за перший квартал", - продовжив Г.Москаль.

Геннадій Москаль також наголосив, що українське суспільство знаходиться в депресивному психологічному стані і дозволяти вільний продаж травмонебезпечної зброї нерозважливо.

"Ми сьогодні у такій складній економічній ситуації хочемо ще дати людям в руки зброю. Сьогодні рогатки не треба давати, не тільки зброю. Це чисто лобістський закон для того, щоб нарощувати виробництво. Прошу вас утриматися від голосування", - резюмував народний депутат України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram