Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11250

Передвиборні обіцянки Януковича і ПР виявилися брехнею - І.Кириленко

"Вчора Партія регіонів і правляча коаліція на чолі з Януковичем остаточно зганьбила і осоромила себе, не проголосувавши за свої ж передвиборні соціальні обіцянки", - повідомив з парламентської трибуни голова фракції Іван Кириленко, повідомили у прес-службі політсили.

"У стінах українського парламенту Президент Янукович, Партія регіонів, їх уряд повністю визнали свою безпорадність, розгубленість і тотальну

неспроможність забезпечити найнеобхідніше людям, які без допомоги держави можуть опинитися на межі виживання", - наголосив І.Кириленко.

Він зазначив, що "завдяки солодкій брехні, яка лунала з кожного телеканалу протягом усієї президентської виборчої кампанії, порожнім обіцянкам про збільшення зарплат, підвищення пенсій, захмарне збільшення допомоги молодим матерям, Віктор Янукович здобув сумнівну перемогу на президентських виборах".

"Насправді ж усі ці чисельні блага, обіцянки манни небесної, які з пієтетом і пихатою патетикою обіцяв кандидат у президенти Віктор Янукович, виявилися цинічною брехнею, брутальним обманом і єдино можливим способом для нього отримати пост президента України", - заявив голова фракції БЮТ.

І.Кириленко нагадав, що Віктор Янукович клятвенно заприсягався виконати всі обіцянки про підняття рівня життя українських громадян через 2 тижні після його обрання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram