Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
16845

Екс-міністр юстиції Франції закликав захистити права неповнолітніх в Україні

13-14 квітня правозахисник, екс-міністр юстиції Франції Робер Бадінтер відвідав Україну на запрошення Дитячого фонду ООН. Метою його візиту було привернення уваги до питань розвитку ювенальної юстиції та захисту прав дітей в Україні. Про це повідомили у прес-службі Дитячого фонду ООН. "Ювенальна юстиція - це важливе моральне та демократичне питання для всіх суспільств. Ми заохочуємо українську владу далі розбудовувати комплексну систему роботи з неповнолітніми правопорушниками, яка матиме три складові: захист, попередження, освіта", - зазначив Р.Бадінтер, відкриваючи прес- конференцію в Києві. "Як суспільство ставиться до неповнолітніх, саме так ці неповнолітні ставитимуться до суспільства, коли стануть дорослими", - додав він.

Під час прес-конференції заступник міністра юстиції Валерія Лутковська відзначила пріоритети уряду у сфері захисту прав дітей, а також розповіла про ініціативу Міністерства щодо розробки концепції та впровадження національної програми розвитку ювенальної юстиції в Україні.

Нагадаємо, 15-16 квітня Р.Бадінтер відвідає Молдову для обговорення прогресу у реформуванні системи правосуддя в цій країні для більш ефективного захисту прав неповнолітніх.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram