Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19620

Мінрегіонбуд: КМУ працює над здешевленням житла в Україні

"Держава повинна будувати дороги, мости, комунікації і цим самим здешевити вартість спорудження житла", - зазначив Міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба на нараді з розробки регіональних програм будівництва та придбання доступного житла, що пройшла у Вінниці. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Міністр наголосив, що державний бюджет не має таких фінансових можливостей, щоб забезпечити всіх черговиків безкоштовним житлом.

"Тому головне завдання держави - максимально здешевити вартість квадратного метра житла. У такій ситуації більшість людей зможе дозволити собі придбати чи побудувати житло самотужки", - підкреслив В.Яцуба.

Очільник Мінрегіонбуду проінформував, що сьогодні ведеться спільна робота Уряду та Нацбанку щодо відновлення іпотечного кредитування. Кошти, які будуть виділені з державного бюджету на житлове будівництво, Міністр пропонує направити на здешевлення кредитів.

Дозволить здешевити житло, за словами В.Яцуби, і безкоштовне виділення земельних ділянок органами місцевого самоврядування під будівництво доступного житла. Це регламентує чинне законодавство, яке діє у сфері житлового будівництва.

Серед варіантів здешевлення будівництва житла, які озвучив міністр, - застосування новітніх технологій у будівництві, використання вітчизняних будівельних матеріалів.

"Все це дозволить споруджувати житло у прийнятних цінових рамках, не дорожче 4 тисяч 200 гривень за квадратний метр", - зазначив В.Яцуба.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram