Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15120

"Київенерго" закінчила опалювальний сезон 2009-2010 рр

Акціонерна компанія "Київенерго" на сьогоднішній день закінчила опалювальний сезон 2009-2010 рр., від опалення відключені всі житлові будинки. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив голова правління АК "Київенерго" Едуард Соколовський, передає кореспондент .

За словами Е.Соколовського, під час цього опалювального сезону, "Київенерго" забезпечила стале теплопостачання споживачів міста Києва, незважаючи на те, що опалювальний сезон пройшов у складних погодних умовах та при гострому дефіциті коштів для придбання палива.

Е.Соколовський нагадав, що наявність палива протягом опалювального сезону гарантував підписаний восени 2009 року меморандум між "Київенерго", КМДА та НАК "Нафтогаз України".

"Хоча меморандум дозволив пройти опалювальний сезон майже без збоїв, але неефективні принципи формування тарифу на тепло в Києві та тривала відсутність компенсації збитків компанії з боку місцевого бюджету спричинили ще більше зростання боргу компанії перед газопостачальниками.

Як відомо, КМДА не відшкодовує в повному обсязі різницю між витратами "Київенерго" на виробництво теплової енергії та встановленим владою тарифом на тепло.

"Станом на перше квітня борг міського бюджету Києва перед "Київенерго" становить 1,7 млрд грн", - наголосив Е.Соколовський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram