Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
9435

Уряд планує збільшити споживання російського газу на 10 млрд кубометрів - О.Гудима

Домовленості в Москві міністра Бойка, які були санкціоновані Віктором Януковичем і Миколою Азаровим, свідчать про те, що у своїх намірах отримати дешевший російських газ на догоду кільком фінансовим промисловим групам чинний уряд вирішив збільшити фактичне споживання російського газу на 10 млрд кубометрів. Про це під час брифінгу сказав народний депутат від БЮТ, міністр палива та енергетики опозиційного уряду Олександр Гудима, передає кореспондент .

"Попередній уряд Тимошенко у своїх параметрах, згідно з підписаними додатковими контрактками з "Газпромом", планував вкластися в суму 27 млн кубометрів газу в 2010 році", - додав він.

О.Гудима зазначив, що в умовах фінансово-економічної кризи, коли відбувається подальше падіння ВВП, відповідно до національних інтересів України ми повинні зменшувати свою залежність від споживання імпортованих енергоносіїв, зокрема російського газу.

"На відміну від збільшення на 10 млрд метрів кубічних споживання у 2010 році, ми вимагаємо від уряду Януковича-Азарова дотримуватися попередніх рішень і вкластися в мінімальних обсяг, який не буде нести жодних санкцій з боку РФ", - зазначив О.Гудима.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram