Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 05 липня 2022 05:41
Новини: Політика
12675

БЮТ допоможе уряду підготувати Програму розвитку до другого читання - С.Соболєв

БЮТ допоможе Кабміну Азарова підготувати Державну програму економічного та соціального розвитку України на 2010 р. до другого читання. Про це в коментарі сказав керівник опозиційного уряду Сергій Соболєв.

Він зазначив, що на засіданні опозиційного уряду буде розглянута ця Програма, і до неї опозиція внесе свої "конкретні" пропозиції.

"Завдання опозиційного уряду - це підготувати повний перелік законодавчих

актів, з якими потрібно приходити до влади і працювати. Янукович та Азаров два роки були в опозиції, і вони мали з цього почати свою роботу; на жаль, представлення їхньої програми показало "благі наміри", але конкретних дій для їх реалізації немає", - зазначив С.Соболєв.

Нагадаємо, сьогодні парламент прийняв за основу проект Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

Відповідно до результатів соціально-економічного розвитку країни, наявних проблем та впливу очікуваних змін зовнішньополітичної і зовнішньоекономічної ситуації на національну економіку, в Державній програмі визначено термінові заходи Кабінету Міністрів України, цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку та систему основних заходів щодо реалізації державної політики у 2010 році.

До Державної програми додаються перелік державних (цільових) програм, які передбачається виконувати з використанням коштів державного бюджету, та план співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями у 2010 році.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram